ȘTEFAN BACIU, președinte FIJET România: „Sîntem parte a unei campanii de promovare, prin ceea ce aducem noi, acest Măr de Aur”
Sîmbătă, 20 iunie, în cadrul unei ceremonii organizate în Sala Voievozilor din Palatul Culturii, Municipiul Iași a primit Mărul de Aur / Golden Apple / Pomme d‘Or, trofeul acordat de FIJET, Federația Internațională a Jurnaliștilor […]
